Změňte kurz vstříc životní harmonii


Jestliže už vás ubíjí ten nekonečný stereotyp vašeho života, ten do nekonečna se opakující kolotoč, který postrádá jakoukoli změnu, ten stres, který je také pořád stejný, tak je ten nejvyšší čas, abyste ve svém životě nastolili změnu, a to tu největší. Zkrátka řekněte dost a zkuste vše chytit za jiný konec. Zamyslete se nad tím, kdo skutečně jste a kam směřujete, a pokud dojdete k závěru, že doposud bylo vše špatně a vy se ve svém stávajícím životě necítíte tak dobře, jak byste chtěli, tak to zkuste napravit. Ale jednoduché to samozřejmě nebude, nic se totiž nestane jen tak a samo sebou. A dokonce i změna kurzu vyžaduje určité úsilí a čas, než se vše zaběhá. Nicméně buďte si jisti tím, že to bude stát za to.
květiny mandaly
Ponořte se do hlubin sebe sama
A když už budete přemýšlet nad tím, kdo jste a kam směřujete, tak se zkuste zahloubat i nad otázkou, zda naše evropská civilizace neudělala někde chybu. Zda se zbytečně nepachtíme kvůli příliš malým cílům a nevěříme v principy, které nic neznamenají. Anebo znamenají právě tak málo jako peníze, za kterými se lidé honí, kvůli kterým jsou ochotni obětovat i svůj vlastní život, a přece jim žádné štěstí nepřinesou.
uctívání bohyně
Štěstí můžete najít jen uvnitř sebe
Zkuste to celé vzít za jiný konec. Rozprostřete své vědomí a zkuste v sobě najít pevný bod. To vám přinese vytoužený klid a trvající životní harmonii, kterou brzy posílí příchod bohyně Kálí, která bude skutečným začátkem vašeho smysluplného bytí http://www.bohynekali.cz/. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte! Odpověď nenaleznete nikde jinde než v hlubinách své vlastní duše a na ty nejdůležitější otázky v životě vám neodpoví nikdo jiný než vy sami.