Hubněte profesionálním způsobem

Lidstvo raketovým tempem tloustne, což rozhodně není dobře. Češi jsou v tomto již nějaký ten pátek přeborníci, a i když vidíme venku běhat stále více lidí, statistiky https://www.mdcr.cz/Statistiky hovoří jasně – jsme stále obéznějším národem. A přitom na světě existuje jen málo lidí, kteří by si přáli mít nadváhu, zvláště pak velkou. Valná většina z nich navíc již zkusila s tímto stavem něco udělat, ale obvykle neuspěla nebo uspěla, ale ne na dlouho. I lidé, kterým se podaří zhubnout, nemají vyhráno. Jejich nadváha se jim může vrátit jako bumerang. Říká se tomu jojo efekt.
Důvodem je špatně navržený plán hubnutí. Správně by se mělo hubnout relativně pomalu a pozvolna, avšak správně. Nezapomínejte na to, že důležitá není váha jako taková, ale obsah tuku ve vašem těle. A s tím je potřeba zatočit. Ideální je k tomu proteinová nebo také ketogenní dieta.Redukční jídelníček

Efektivní a takřka bezbolestný způsob

Existuje celá řada odtučňovacích kůr. O většině z nich se můžete dočíst na internetu nebo v rozličných magazínech. Buďte však ujištěni, že většina z nich nefunguje ani z poloviny tak dobře, jak jsou prezentovány. Ve většině případů je totiž jejich základ postaven na babských radách, a tudíž je jejich účinek spíše psychologický nežli opravdový. Ketogenní dieta je ale v mnoha ohledech jiná. Na rozdíl od jiných forem hubnutí v tomto případě máte záruku, že skutečně zhubnete, a to bez nutnosti prožívat muka v podobě večerního hladu. Jedná se totiž o dietu, kterou navrhli lékaři. Její dodržování však není snadné, i když je principiálně jednoduchá.
Správná dieta

Jídelníček

Základem je vynechat takřka všechny cukry, které se rády mění na tukové buňky. Ovšem zároveň jsou i hlavním zdrojem tělesné energie. A o to právě jde. Když vyřadíte cukry, tělo se velice rychle poohlédne po jiném zdroji energie, a sice po tuku. A to je přesně stav, který je potřeba navodit. Jakmile se vám toto povede a vše dodržíte do puntíku, můžete se v brzké době těšit na výraznější úbytek tukových polštářků.