Paralyzéry

Pokud chodíte velice pozdě v noci z práce nebo prostě máte strach chodit sami po ulici a chtěli byste mít v kabelce nebo v batohu nějakou poslední záchranu, která by Vám pomohla s případným útočníkem? Paralyzéry jsou nejlepším způsobem obrany, protože díky nim získáte čas, abyste mohli utéct a přivolat si pomoc. Útočník takový šok nebude rozhodně čekat a jistě Vám to pomůže, abyste utekli. Připojte se i Vy k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků, kteří si u nás nakoupili a teď jsou maximálně spokojení.

zásah

I Vy se můžete stát jedním z nich, tak rozhodně na nic nečekejte a rozhodněte se třeba hned a objednejte si. U nás si vybere opravdu každý. Máme různé barvy a varianty s dalšími funkcemi, jako je funkce svítilny, takže pokud nebude někde světlo, tak si jednoduše zapnete svítilnu a hned uvidíte na cestu. Naše ceny se Vám jistě také budou moc líbit, trotože jsou přijatelné. Kvalita je vysoká.

Malý záchranář
Je to opravdu skvělý způsob, jak se o sebe postarat v těch nejhorších chvílích, když Vás chce někdo okrást, napadnout nebo znásilnit. Nikdy nevíte, kdy to budete zrovna Vy, kdo půjde vstříc svému osudu. Je lepší se na takové chvíle, které jsou neočekávané připravit, abyste měli všechno po ruce.

přepadení

Takový paralyzér je malý a snadno ho uložte někam do kabelky. Nemusíte ho ani nikdy k takové situaci použít, ale prostě nikdy nevíte. Pokud máte ženu nebo přítelkyni, o které víte, že se vrací domů pozdě z práce a chtěli byste, aby se cítila bezpečněji, a Vy jste také byli v klidu, že ona se má čím bránit. Je jasné, že ji nemůžete pokaždé někam doprovázet a dělat ji osobního ochránce. Proto je tohle skvělý pomocník jak pro Vaše myšlení, tak i pro možnost případného útoku. Můžete to někomu darovat, o kom víte, že by to určitě využil. Je to skvělý dárek, který je pozorný.