Překonejte v sobě zábrany dospělého člověka

Zkuste vysvětlit, co špatného je na laser game, když se této hře tak intenzivně bráníte! Proč o ní tvrdíte, že se jedná o hru pro potrhlé dospělé lidi? Jak to jen můžete říkat? Vyzkoušeli jste tuto hru hrát?

Nemůžete přece soudit ty, kteří se těší, až se odreagují od pracovních povinností. Od povinností, které mají vůči rodině. Od všech povinností, které musí denně plnit. Co děláte Vy na odreagování? Přečtete si knihu? Jezdíte na kole? Zahradničíte? A směje se Vám někdo? Nebo Vás snad odsuzují? Tak vidíte.
Člověk ke svému životu potřebuje adrenalin, jako koza drbání. Dokonce i Vy jej potřebujete. Jen si to možná neuvědomujete.

billboard-left

Laser game Vám takový adrenalin dodá v každém věku.
Každý dospělý člověk má v sobě ukrytou duši dítěte, kterou buď zcela utlumí, nebo naopak. Probouzí ji, jak to jen jde. Co je lepší? Odpověď je jasná.
Věřte tomu, že jedinečná laser game probudit duši dítěte skutečně umí!

· Jak skvělé je dostat se do dětských let a zahrát si s laserovými zbraněmi na špiona?
· Kolik adrenalinu vyprodukujete, když nakonec zvítězíte?
· Jakou strategii zvolíte, abyste dosáhli výhry?
· Cítíte ten dech beroucí zážitek, když se Vám podaří takticky oklamat „nepřítele“?
· A když se Vám nezadaří? Nevadí, příště zvítězíte.

Co byste řekli tomu, že zanecháte planých soudů o druhých, a připojíte se k nadšencům pro laser game?

skupina-mensi

Samozřejmě, že tato skvělá hra není pro každého. Každý nesoupeří rád. Každý neprošel dětstvím, kdy si skupiny dětí hrají na znepřátelené rody. Ale mnozí se rádi podívají na akční filmy. Jste to i Vy, kdo se na takové filmy rád podívá? Pokud ano, pak si hrdinství kladných postav vyzkoušejte na vlastní kůži. Uvidíte sami, že uchvacující zážitek při laser game Vás dostane! A je opravdu úplně jedno, zda je Vám dvacet, nebo padesát!

Stačí jen ten první krok!