Stěhováci vám smontují nábytek, i když se nestěhujete


Máte v plánu pořídit kompletní obývací pokoj, ložnici a pracovnu a vybavit všechny místnosti novým nábytkem? Už máte rozmyšleno, kam umístit psací stůl, kam skříňku na repro soustavu se zesilovačem, kam manželskou dvojpostel? Smělé plány vám nepokazí ani vyšší částka, kterou musíte zaplatit, ale zas je to investice do budoucna, co vám vydrží nějaký ten pátek.

nová ložnice

Nakonec nadejde okamžik, kdy uskutečníte objednávku, zaplatíte ji a již vyčkáváte příjezd přepravní společnosti. Ta vám doveze nábytek v dohodnutém termínu na předem určené místo, a jakmile se začne sklápět zadní saitna a vy nahlédnete do nákladového prostoru, začnou vás jímat mrákoty. Namísto stolu, skříní, postele a židlí se na vás vyvalí hromada kartonových krabic. Složíte je do předsíně, kudy nebude možné ani projít, ale co teď?

šaty ve skříni

Zavolejte stěhováky

Víte, že stěhovací firmy provádí v Praze montáže nábytku i tam, kde se nikdo nestěhuje? Vypomáhají tak lidem, jako jste vy, aby nebyli bezradní a měli k dispozici nábytek v co nejkratším čase, a bez poškození.

Tato služba se může hodit z nejrůznějších důvodů, například nemáte dostatek fyzických sil na přenášení a práci s těžkými deskami, nemáte k dispozici vhodné nářadí, schází vám parťák, co by přidržel materiál k sobě, anebo je natolik nesrozumitelný návod, že je to spíše rébus, než skládačka pro dospělé.

Montáž nábytku může přinášet i nebezpečné situace. Lidé, kteří nejsou zvyklí na podobné akce, mohou snadno přijít k úrazu a mohou některé díly nevratně poškodit. U montáže nábytku někdy skutečně stačí nevhodně uchopit desku, zvednout ji do výšky a upustit ji, načež se odlomí, zaměnit mezi sebou některé díly a nevratně je provrtat skrz naskrz, a další práce už budou zbytečné, protože budou vaše omyly zcela neospravedlnitelné a hlavně viditelné. Odhalí se tím i vaše neschopnost poradit si v situaci, kdy výrobce nedodal na trh srozumitelný návod.