Ubytování v ráji – Jihomoravský kraj

Prodloužený víkend v nádherné přírodě a přitom s komfortem, který si jen tak někde nedopřejete? Ano přesně tohle můžete zažít v Jihomoravském kraji.

Ubytování v ráji – Jihomoravský kraj

Chcete si odpočinout, nebo se jen odreagovat od práce a od rušného velkoměsta? Pokud ano, neváhejte a vydejte se na nezapomenutelnou cestu do Jihomoravského kraje. Jestliže jste tento kraj ještě nenavštívili, určitě jste o hodně přišli a teď to budete muset dohánět. Ať už se to týká chráněných přírodních památek, jako je Pálava, nebo degustace místních vín či kořalky. Neváhejte a vydejte se na prodloužený víkend za těmito krásami, poblíž Mikulova.

Mikulov a okolí

Hotel Mikulov, je vybaven nejmodernějším zařízením, jako je kompletní wellness centrum, které je vybaveno saunovým světem, bazény, masážemi a dalšími služby. Zážitek zde najdete i v podobě gastronomie, ať už to bude z české kuchyně, či speciality místního šéfkuchaře. Dále zde najdete pivovarskou restauraci s letní zahrádkou a vinný sklípek s možností degustací. Zkrátka si tento hotel čtyř hvězdičkové hodnocení určitě zaslouží a to díky skvělému přístupu zaměstnanců a celkovému vybavení objektu. Výhodou je také fakt, že hotel nemá problém s domácími mazlíčky, které za poplatek můžete vzít sebou. Pro ně bude připravený pelíšek, aby se cítila jako doma.

Určitě se zde nebudete nudit i ve volných chvílích, protože v okolí se nachází nespočet památek a pěších cest. Můžete navštívit mnoho památek jako je Mikulovský zámek, věž na Kozím vrchu a mnoho dalších zajímavých věcí. Pro sportovce je zde nespočet cyklistických tras a pro pěší turisty jsou v sezóně otevřeny sklípky, které nabízí degustace a ochutnávky zdejšího vína. Takže ať už se vydáte za těmito krásami na kole nebo pěšky, určitě si zde přijdete na své a domů se budete vracet plní energie a zážitků.

Nádhery Mikulova

Proto neváhejte a zkuste pro letošek udělat změnu a neválet se u moře. Vyrazte za krásy České republiky a poznejte jí lépe než kdy před tím. Ať už vyrazíte s rodinou nebo přáteli, zaručeně si to zde užijete a bude se vracet nadšení a plní pozitivní nálady.