JAK RYCHLE A EFEKTIVNĚ NAKOUPIT OBLEČENÍ

Určitě nejsem jediná, kdo vejde do obchodního centra, do prvního obchodu a impulzivně si koupí první kousek oblečení, který mi padne do oka. Má radost však netrvá tak dlouho, protože většinou už ve druhém krámku zjišťuji, že téměř totožný kus oblečení je tam za mnohem lepší peníze, což mě vždy totálně naštve a dlouho si to vyčítám a v duchu si nadávám.
upozornění na slevu
Pojďme si tedy shrnout pár rad, jak tomu předejít.
1. Je dobré před vstupem do obchodu si ujasnit, co vlastně chceme. Ikdyž z vlastní zkušenosti vím, že často odtamtud odcházím s úplně něčím jiným, než jsem původně chtěla. Zkusme se zaměřit na
· barvu –důkladně popřemýšlet o tom, jakou barvu nejvíce využiju, zda ji mám vůbec s čím sladit
· druh – čeho zrovna teď mám nejméně? kalhoty? triko? spodní prádlo?
· cena –kolik vůbec do oblečení můžu tentokrát investovat, přeci nebudu hladovět ani za cenu toho, že budu mít nový úžasný kousek ve své skříni
· velikost –kolikrát se stane, že najdete třeba super tričko, ale vaše velikost je vyprodaná a zbývají pouze samá malá nebo naopak příliš velká čísla – opravdu dejte na mou radu – neberte ani pod záminkou, že do něj zhubnete, sama jsem se o to několikrát pokoušela, ale než se mi to podařilo, zapoměla jsem, že ho vůbec mám!
2. Nedělat žádná ukvapená rozhodnutía nejprve si obejít, co nejvíce obchodů a zhodnotit ceny, kvalitu a tak podobně. Pokud nenajdete, vždy se do původního obchodu můžete vrátit.
3. Pokud se přece jen bojíte si nejdříve obejít a zjistit možnosti i jiných obchodů s tím, že pokud nenajdete a vrátíte se, už bude vykoupený, nebojte si na pokladně vyhlídnutý kousek odložit. Určitě vám rádi vyhoví.
4. Hodně obchodů mívají akce, různé slevy. Proto se může stát, že vás cena oslepí a úplně zapomenete na to, že to vůbec není váš vkus a nejspíš pro vás tento kousek bude znamenat pouze zaplněné ramínko ve skříni.
nákup oděvů
Proto to opravdu promyslete, zpětně budete rádi a nebo je tu samozřejmě i možnost, že budete litovat, ale s takovým rizikem musíte počítat, pokud jste rozhodnuti ušetřit na svých neukvapených a promyšlených rozhodnutích. Ale pozor, různé akce vám umožní mít více úžasných kousků, kdy při původní ceně byste si mohli dovolit například pouze jeden. Takže se akcím a slevám rozhodně nevyhýbejte, pouze výběr důkladně promyslete!
Přeji hodně štěstí a chladnou hlavu při nakupování!