Každý den čekání vás stojí peníze

Dívali jste se v posledních měsících na úrokové sazby u spořících produktů? Jsou velmi nízké, pohybují se okolo jednoho procenta za rok. A když vezmete v úvahu, že se inflace v naší zemi pohybuje okolo dvou procent, za peníze z ročního spoření si i se zhodnocením tak koupíte o jedno procento méně zboží. To není příliš přívětivá zpráva pro ty, co si chtějí něco naspořit. Co však není přívětivá zpráva pro jednu stranu trhu, je více než dobrou zprávou pro druhou stranu trhu. Ve velmi výhodné pozici jsou teď dlužníci. I když vám banka, nebo nebankovní instituce nabídne roční úrokovou sazbu okolo pěti procent, co to pro vás znamená, když započítáte vliv inflace? Reálná úroková míra se bude pohybovat okolo tří procent! Líbí se vám taková možnost úvěru?

Dejte si tu práci a projděte si staré úvěrové smlouvy, které splácíte už několik let a které tolik zatěžují váš měsíční rodinný rozpočet. Teď právě je ta nejvhodnější chvíle, abyste změnili poskytovatele úvěru a vytěžili celou řadu výhod z momentálních nízkých úrokových sazeb. Že narazíte na problém s dokládáním příjmů? U nás ne! Naše americká hypotéka bez registru nebude zkoumat ani výši vašeho měsíčního platu ani záznamy v bankovní historii. Žádosti o úvěry schvalujeme během jednoho dne, ihned se dozvíte, jak bude vaše splácení vypadat.

A že s tak výhodnými podmínkami pro klienta, bude úroková sazba nevýhodná? Není to pravdou. Nabízíme stejnou úrokovou sazbu, jakou vám nabídnou v bance, a přesto k ní přidáme i další výhody. U nás budete moci úvěr kdykoliv splatit a nebudeme vám za tento počin účtovat žádný další poplatek! Rádi byste se dozvěděli podrobnější informace? Vyplňte kontaktní formulář!

Výhody úvěru od nás:

° splatnost až třicet let
° úroková sazba jako v bance
° žádné poplatky předem
° rychlé posouzení a schválení žádosti
° možnost předčasného splacení.