Malý pokoj? Dnes žádný problém!

V dnešní době se často bojuje o místo, byty jsou malé, mnohdy na dětský pokojíček vyjde opravdu malý prostor a navíc se o něj často musí dělit i více dětí, než jen jedno. V dnešní době již však není problém vybavit pokoje tak, aby poskytly co nejvíce místa pro své obyvatele. Co pořídit a čemu se naopak vyhnout?
dítě v pokoji
· Dvoupatrové postele
Dvoupatrové postele jsou skvělým řešením spaní pro dvě i více dětí (spodní postel může být v podobě manželské postele), kdy postele zabírají mnohem méně místa, než kdyby byly oddělené. Dětem zároveň poskytují dostatek prostoru pro kvalitní spánek. Dvoupatrové postele jsou u dětí dlouhodobě oblíbené, navíc se dají využít i jinak. Stačí na jedné straně postele místo schůdků udělat skluzavku a máte najednou další prostor ke hře.
· Chytrá řešení pro váš pokoj
Multifunkční sestavy skládající se z úložných prostor a zároveň z postele, popřípadě i z psacího stolu vám dnes vyrobí už i na míru. Je spousta variant, jak může daná postel vypadat. Může být třeba jednou velkou postelí v patře, pod ní psacím stolem, popřípadě hracím koutkem a psacím stolem bokem. Je jenom na vás jak si necháte sestavu vyrobit. Místo schůdků může mít třeba speciální schody se šuplíky, může být v přírodním dekoru, nebo klidně v kombinaci barev. Dětský pokoj sestava úplně změní, rozdělí jej do více sektorů, které se nebudou navzájem rušit.
hračky na podlaze
· Postel pod stropem
U větších dětí s dospívajících se nemusíte bát ani postele přímo pod stropem. Nezabírá místo a dole v pokoji může být spousta jiných věcí, které děti ocení. Postel tak není vůbec na očích, je vlastně nad úrovní a tím pádem děti neruší, mají dostatek prostoru pro hru i odpočinek mimo postel.
Ať zvolíte jakoukoli variantu vybavení menšího dětského pokoje, snažte se o minimalismus, aby měly děti dostatek prostoru a nemusely se příliš omezovat.