Do kanceláře i pro domácnost

Tiskárny potkáme v dnešní době na každém kroku. Svůj velký boom zažily již před několika lety. Stále se však hojně používají a jejich služby jsou stále zapotřebí. Zejména se vyplatí v kancelářích na tištění dokladů, výdejek, prodejek, ve skladech, na inventury, ale také v obchodech, různých provozech, na tisknutí faktur a veškerých administrativních či účetních dokumentů.podnikatel drží tablet a z něj vyskakují modrá kolečka.jpg
Využít se však dají také v domácích podmínkách, protože mnozí z nás mají podobné zařízení doma a to nejenom v pracovnách, kde pracujeme na počítači v domácích podmínkách, ale také jsou zapotřebí při studiu na středních, vysokých a také v dnešní době často už i základních školách, proto je potřebné podobné zařízení dětem pořídit už v dřívějším věku, aby si mohly tisknout podklady, které potřebují k výuce. Samozřejmě také potřebujeme občas i my dospělí vytisknout něco na papír.

Přejdeme na konkrétní typ

Záleží vždy na druhu zařízení. Do něj se následně dávají různé druhy náplní a to jak větších tak i menších rozměrů. V domácích podmínkách často stačí menší zařízení, proto i náplně pořizujete poměrně malé a kompaktní. Naopak v kancelářích a v administrativní oblasti potřebujeme většinou něco většího, obzvláště když tiskneme každý den. Je zapotřebí větší zařízení a do něj se samozřejmě vkládají větší náplně, protože bychom je jinak museli často měnit, což si nikdo nepřeje a zbytečně by nás to zdržovalo od práce. Takže se používají takzvané tonery.Počítač kousek monitoru, klávesnice bílá, tenká a malá, myš na černé podložce.jpg

  • Toner B1036 Prima tisk je černé barvy. Jedná se o originální verzi. Patří pod značku Olivetti. Má dlouhou životnost. Ta může být až 27 000 vytisknutých stran na daném zařízení, samozřejmě velikosti A4. Tento typ toneru je určen pro tiskárnu od stejnojmenného výrobce Olivetti.
  • Najít se dají další podobné komponenty, záleží na druhu a značce zařízení vhodného pro tisk a také na druhu potřebných komponentů v našem případě samozřejmě náplní.
  • Potěší dlouhá životnost a jednoduchá výměna.
  • Zaručena je také nízká cena.