Nejde to jako zamlada


Byly to krásné časy, když jsem ještě mohl, kdykoliv jsem jenom chtěl, ba dokonce i když jsem třeba nechtěl. Kdy erekce střídala erekci a stačil k tomu třeba i jenom jeden jediný letmý dotek, pohled na nějakou ženu nebo i pouhá představa, co by se dalo s takovým protějškem také dělat. Byly to časy, jejichž ztráty lituji. Jakkoliv samozřejmě i tato realita měla své nevýhody, hlavně tu, že jsem sice byl schopný provozovat sex snad kdykoliv, ale většinou nebylo s kým. Leda tak sám se sebou. Však to znáte.

žena v posteli

Kolikrát bych jenom dnes měnil! Kolikrát bych se rád vrátil ze své současnosti do oné své minulosti! A to právě kvůli tomu, abych měl takové erekce jako kdysi. Tak četné a tak kvalitní. Ale když on doposud nebyl objeven žádný stroj času, a tudíž je to nemožné. A nezdá se, že bych se ještě objevení takové technologie dožil. Takže bych se asi měl smířit s tím, že o své plodné minulosti mohu už jenom snít. Nebo bych na ni měl zapomenout, aby mě netrápilo to, jak mi nejde to, co mi kdysi šlo a co bylo tak krásné.

svlékající se pár

Ale nemusím to naštěstí dělat. Příroda už mi sice moc kvalitních http://www.kvalitnifirma.cz/ erekcí nedopřává, ale statečně jí vzdoruji. A to využíváním přípravku na podporu erekcí. Díky kterému jsem mnohem výkonnější, než bych jinak byl. Samozřejmě nemyslím pracovní, ale sexuální výkonnost. Prostě si kupuji volně prodejné přípravky, kterými se dá dosáhnout lepších erekcí. Nemusím si na ně shánět recept, který by byl nutný pro sehnání Viagry, a věřte mi, že když se řekne generická Viagra cena bez receptu není taková, aby si ji někdo z nás nemohl dovolit. A nevím jak vám, pánové, ale mně to za tu vyšší sexuální výkonnost stojí. Doma si to s manželkou daleko víc užiji a navrch pak mám klid. Protože mi nemůže vyčítat, že mi to nejde a že si měla vzít někoho jiného, s kým by to i v mém věku ještě stálo za to.