Pokud ho milujete…


Chorvatsko je stále velice oblíbeným místem, kam se ročně vydávají stovky tisíc Čechů. Je to krásný stát, který nabízí spoustu vyžití – od odpočinku na pláži až po horskou turistiku. Můžete se ponořit do tajů místní historie a můžete procestovat památky, ve kterých se natáčela celá řada světoznámých filmů nebo seriálů. Příroda je tu krásná, takže si navíc odvezete spoustu krásných fotografií na památku.

Protože je Chorvatsko blízko České republiky, mnoho lidí sem vyráží nejen autobusem, ale i autem. Ne každý je ochotný nasednout do letadla, i když z hlediska počtu nehod patří letadlo mezi bezpečnější dopravní prostředek, než je auto. I přesto ale celá řada lidí chce navštívit moře, ale ne letadlem. A právě Chorvatsko je ideální z hlediska polohy, protře když vyrazíte v noci, ráno už můžete obdivovat východ slunce z moře.

moře pláž

Mnoha lidem Chorvatsko učarovalo natolik, že zde tráví každou volnou chvilku. Aby ne, také mentalita místních lidí je úplně jiná než je ta česká, lidé jsou tu usměvaví, vřelí a přátelští, a mezi mnoha Čechy a Chorvaty vznikla přátelství která stojí za to si hýčkat. Patříte mezi lidi, kteří si zde rádi odpočinou kdykoliv během roku? Pak by vis mohlo zajímat že si můžete koupit dům v Chorvatsku Najadranu.

byty u moře

Stále více lidí podléhá kouzlu tohoto státu, a hledají pro sebe ubytování. Abyste nemuseli řešit kde se ubytujete, můžete si pořídit vlastní apartmán přímo u pláže, ze kterého se k moři dostanete za pár minut pěšky. Apartmány jsou v zahraničí a zejména u moře velice oblíbené bydlení nejen tady, ale i v jiných státech. Poskytnou vám potřebný komfort, soukromí a mimo vaši přítomnost je můžete využít jako investiční příležitost a pronajímat je zájemcům. Vyberte si z nabídky stavěných apartmánů, které budou brzy hotové a připravené k prodeji. U nás získáte perfektní servis v češtině.