Školní výlet, na který jen tak nezapomenete

Blíží se závěr školního roku a to je období nejrůznějších školních výletů. Nejoblíbenější období trávené ve škole pro většinu dětí. Právě teď je vhodná doba začít výlety zajišťovat. Na poslední chvíli už nic zajímavého neseženete. Najděte tedy pro svou třídu perfektní výlet včas, ať máte na co vzpomínat.
Nejlepší výlety jsou takové, kde se nám naskytne nevšední zážitek a prožitek. Nikoho nebaví jen poznávání informací. Zvláště děti potřebují i praktické činnosti, vybít energii. Podívejte se na naši nabídku a zkuste si vybrat.

drak

Děti potřebují především zážitky

Cílem našich výletů je zajistit nejen poznání, ale i zážitek a akci. Školní výlety mají být totiž i o získávání poznatků, ale ta praktická a aktivní část by měla převládat. Poskytneme nejen program, ale i průvodce a vlastně i dohled nad dětmi, protože budou tak vtažené do děje, že ani nebudou mít touhu nějak zlobit.
Z našich výletů nebude zklamaný nikdo, žák ani učitel a i rodiče budou nadšení, až se jim ratolesti vrátí a s radostí budou sdělovat zážitky z celého dne.

Každá věková kategorie bude spokojena

Pro každou věkovou kategorii, pro první i druhý stupeň, nalezneme vhodné řešení výletu. Liší se programem, ale i jeho délkou. Menší děti samozřejmě mají program kratší, ti starší delší. Celková doba jednotlivých výletů pro konkrétní ročníky pro představu:

zámek

· 1. – 2. třída, 4 hodiny
· 2. – 5. třída, 5 hodin a 30 minut
· 5. – 9. třída, 6hodin 30 minut
· 6. – 9. třída, 6 hodin
· 6. – 9. třída, 7 hodin

Dále vás jistě potěší i velmi příznivá cena, bohužel v dnešní době mnoho dětí na výlety nejezdí, protože na to prostě nemají a to je velká škoda.
V klidu si projděte nabídku, pokud si nejste něčím jisti nebo potřebujete podrobnější informace, neváhejte kontaktovat. Společně vše dořešíme ke spokojenosti vaší i vašich žáků.