Školní výlet, na který jen tak nezapomenete

Blíží se závěr školního roku a to je období nejrůznějších školních výletů. Nejoblíbenější období trávené ve škole pro většinu dětí. Právě teď je vhodná doba začít výlety zajišťovat. Na poslední chvíli http://www.nejennachvili.cz/ už nic zajímavého neseženete. Najděte tedy pro svou třídu perfektní výlet včas, ať máte na co vzpomínat.
Nejlepší výlety jsou takové, kde se nám naskytne nevšední zážitek a prožitek. Nikoho nebaví jen poznávání informací. Zvláště děti potřebují i praktické činnosti, vybít energii. Podívejte se na naši nabídku http://rikitan.cz/skolni-vylety/ a zkuste si vybrat.

drak

Děti potřebují především zážitky

Cílem našich výletů je zajistit nejen poznání, ale i zážitek a akci. Školní výlety mají být totiž i o získávání poznatků, ale ta praktická a aktivní část by měla převládat. Poskytneme nejen program, ale i průvodce a vlastně i dohled nad dětmi, protože budou tak vtažené do děje, že ani nebudou mít touhu nějak zlobit.
Z našich výletů nebude zklamaný nikdo, žák ani učitel a i rodiče budou nadšení, až se jim ratolesti vrátí a s radostí budou sdělovat zážitky z celého dne.

Každá věková kategorie bude spokojena

Pro každou věkovou kategorii, pro první i druhý stupeň, nalezneme vhodné řešení výletu. Liší se programem, ale i jeho délkou. Menší děti samozřejmě mají program kratší, ti starší delší. Celková doba jednotlivých výletů pro konkrétní ročníky pro představu:

zámek

·         1. – 2. třída, 4 hodiny
·         2. – 5. třída, 5 hodin a 30 minut
·         5. – 9. třída, 6hodin 30 minut
·         6. – 9. třída, 6 hodin
·         6. – 9. třída, 7 hodin       

Dále vás jistě potěší i velmi příznivá cena, bohužel v dnešní době mnoho dětí na výlety nejezdí, protože na to prostě nemají a to je velká škoda.
V klidu si projděte nabídku, pokud si nejste něčím jisti nebo potřebujete podrobnější informace, neváhejte kontaktovat. Společně vše dořešíme ke spokojenosti vaší i vašich žáků. 

Školní výlet, na který jen tak nezapomenete
Ohodnoťte příspěvek