Posilujte v klidu a pohodlí svého domova

posilovna, žena, prkno

Chcete si vytvarovat postavu či posílit svalstvo, ale nemáte čas běhat do fitness nebo neradi navštěvujete veřejné posilovny? Není nic jednoduššího než začít posilovat doma. Díky našemu velkému výběru cvičebních pomůcek a strojů si můžete vytvořit svůj vlastní posilovací koutek u Vás doma a to bez velké námahy a běhání po obchodech a shánění jednotlivých kousků.

Velkou výhodou posilování doma je samozřejmě, že se můžete řídit sami podle sebe. Můžete se této činnosti věnovat v době, kdy na ni máte chuť a čas. Velmi oblíbenou pomůckou nenáročnou na skladování je právě námi nabízená guma na cvičení, díky které můžete posílit téměř celé tělo a kdy využíváte hlavně váhy svého vlastního těla a samozřejmě ve spojení s odporem dané gumy.

V naší široké nabídce najdete gumy na cvičení hned ve dvou provedeních a to krátké k navlečení na nohy nebo k posilování horní části těla za pomocí rukou nebo v provedení dlouhém, ke kterému si můžete pořídit i další doplňky jako jsou úchyty a ručky k náročnějšímu posilování vícero partií najednou. Cvičení s odporovou gumou je v dnešní době velmi oblíbené a vyhledávané a Vy si jej můžete dopřát i v pohodlí domova a to díky nám.

Odporová guma na cvičení se využívá při posilování a vytrvalostním tréningu a to ke spoustě různých dřepů, zdvihů a také jako pomoc při shybech a k posilování s váhou vlastního těla. Každý model může mít jiný odpor. Je jen na Vás, jakou zvolíte zátěž. Samozřejmě, že tuto pomůcku můžete následně použít i k protažení po tréningu.

Kromě toho pro Vás máme v nabídce také další pomůcky a stroje a také samozřejmě sportovní oblečení. Naše nabídka neplatí pouze pro soukromé osoby k vybavení domácí posilovny, ale také jsme zde pro fitness studia a trenéry.

žena, svaly