Udělejte si moderní domov

Hezký dům? Není problém! Pojďte se s námi podívat na ty nejzaručenější typy, díky kterým se z vašeho obyčejného domu, stane malý palác, který vám budou závidět sousedi široko daleko.

Než začnete rekonstruovat a vybavovat váš domov, určitě byste se měli zamyslet nad bytovým architektem. Bytový architekt totiž je v tomto případě opravdu velmi užitečný. Nejenže má v oku, kde se co hodí, jak rozšířit prostor a jak barvy k sobě sladit, ale má i přehled o tom, co se kde prodává. Mnohdy má smlouvy i s nejrůznějšími prodejnami nábytku, můžete vás tak rekonstrukce vyjít levněji, než kdybyste si ji celou dělali sami. Zkrátka, peníze, které investujete do bytového architekta, nejsou vyhozené, ale jako bumerang se vám zase vrátí.

moderní pokoj

Nicméně pokud se z nějakého důvodu obáváte, nebo nechcete služeb bytového architekta využít, máme pro vás pár nápadů, jak vybavení a rekonstrukci vašeho domu dovést ke zdárnému konci. Pokračujte tedy ve čtení a vše důležité se dozvíte.

Jednou z nejpodstatnějších věcí, je světlo. Světlo zvětšuje prostor. Mějte tak na paměti, že v prostoru musí být dostatek osvětlení, nebo oken. Výborně vypadají například led světelné pásky, které vedou po stěnách místnosti. Krásně vypadají například i dřevěné lustry, nebo lampičky. Pokud bude mít světlo teplý odstín, určitě dosáhnete krásně hřejivého pocitu.

luxusní pokoj

Další věcí, na kterou byste si měli dát pozor, je barva stěn. Tmavé odstíny mohou působit depresivně a zmenšovat prostor. Klasickou bílou barvou nic nezkazíte a váš prostor bude rázem vypadat o mnoho hezčí. Co se týče stěn, krásně vypadají i tapety na celou stěnu, nebo samolepky. To jaký motiv zvolíte, je pak už jen otázkou vkusu.

Poslední věcí, na kterou byste neměli nikdy zapomenout, jsou květiny. Dodají do domova kousek přírody, budou vám krásně kvést a vypadají naprosto úchvatně.