Úniková hra vás zcela pohltí

Možná už vás běžná zábava k smrti nudí a rádi byste vyzkoušeli něco nevšedního, co vám přinese jedinečné zážitky. A možná i vy patříte k lidem, kteří mají pro strach uděláno, milují výzvy a láká je tajemno. Takže pokud i vy rádi odhalujete záhady a trápíte svou hlavu různými hádankami, pak jistě navštivte únikovou místnost ve vašem okolí, najdete v ní to, co hledáte.
klíč od dveří
Čeká tam na vás úniková hra, neboli escape game Hradec Králové. Jestliže vám ten název něco říká a třeba vám připomíná počítačové hledačky, při kterých luštíte kódy, hledáte ztracené předměty a hesla, tak jste uhodili hřebíček na hlavičku, protože přesně to samé se bude dít i zde. Je potřeba, abyste pořádně rozžhavili své mozkové závity, protože na vás čeká opravdové dobrodružství, u kterého potrápíte svou hlavu logickým myšlením. Budete muset přijít na kloub mnoha tajemstvím, luštit šifry, hledat ztracené předměty a odhalovat skrytou pravdu. Každý další splněný úkol vás posune blíž konečnému řešení a tomu, jak se dostat pryč z místnosti v rámci časového limitu devadesát minut. Ovšem může se stát i to, že se vám to nepodaří.
domino obvod
Nebudete se přitom bát? Myslíte, že na podobnou akci máte dost odvahy i potřebné schopnosti? Nemějte strach, protože na to nebudete sami. Můžete si k sobě vzít až čtyři další pomocníky, a záleží jen na vás, zda je budete hledat v řadách svých přátel, kolegů z práce či rodinných příslušníků. Jde hlavně o to, abyste společně sestavili šikovný tým, který se s chutí pustí do akce. A buďte si jistí tím, že při této hře se rozhodně nudit nebudete. Schopnosti každého z vás využijete na maximum, a brzy si budete na svou vlastní kůži moci vyzkoušet, zda vám to k úniku z tajemné místnosti plné záhad bude stačit či nikoli…
V každém případě si nezapomeňte rezervovat svůj termín, protože únikové hře propadlo už mnoho lidí.