Jihlava a její okolí, je středem pozornosti


Zde totiž najdete největší množství velkých hotelových zařízení, kde je možné pořádat objemné konference až o několik stovkách hostů.

         1.         Konference by měla být pořádána v příznivém prostředí

To je velice důležitý faktor, protože lidem by se zde mělo líbit. Pokud se budou cítit dobře, budou i práci vnímat ze zcela jiného úhlu pohledu. Bude pro ně příjemné sedět v krásném a čistém prostředí, kde se cítí jako doma. Přitom vy budete vědět, že zde naopak jako pořadatel máte všechno dostupné a přístupné. Nejlepší moderní vybavení a plnohodnotné zázemí.

kongres

         2.         Najděte k tomu vhodné místo

Pozičně se takové místo musí nacházet dál od vašeho pracovního prostředí, ale ne přespříliš daleko. Určitě nebudete cestovat kvůli konferenci desítky tisíc kilometrů daleko. Co tahle zvolit místo na půl cesty? Kam to mají nejblíže všichni? Ne moc blízko, ale výhodně strategicky? Takovým místem je rozhodně i oblast kolem Jihlavy. Z Prahy, z našeho hlavního města to je nějakých 120 kilometrů, což se dá velice pohodlně a snadno dojet automobilem za pár chvil. Z Brna je to naopak nějakých 90 km, takže ještě blíže, i z ostatních krajů je to střed všeho dění, kam se snadno dostanete.

         3.         Zvolte si svá vlastní kritéria

Tyto hotely a ubytovací zařízení jsou většinou velká centra, nabízí mnoho možností, které si můžete zvolit. Kritéria jsou jenom na vás. Ve většině případů se jedná o stavby, které vycházejí ze starodávné kultury. Můžete narazit na opravdové architektonické skvosty. Nabízejí také mnoho dalšího využití, bazény, wellness, masáže, hřiště, sauny, restaurace a bary, turistiku a mnoho dalšího. Záleží na druhu zvoleného zařízení.

školení

Vhodné vybavení

Samozřejmostí je také vhodné moderní vybavení, kterým disponují snad veškerá tato ubytovací zařízení. Mají zde velké a rozlehlé místnosti, ve kterých konference můžete požádat. Kongres hotel nabízí neuvěřitelné možnosti. Mikrofon, diaprojektor, DVD přehrávač, CD přehrávač, kopírku, laserové ukazovátko, promítací plátno, skvělé ozvučení, parket, podium, řečnický pult, televizi a internet. Všeho je dostatek.